Środek zimy to zdecydowanie najmniej pomidorowy czas w całym roku. Jesteśmy dokładnie pół roku od najbliższych prawdziwych, świeżych, pachnących, soczystych, aromatycznych owoców. Zdecydowanie nie możemy być ani bliżej, ani dalej. Pozostają nam tylko albo wspomnienia, albo oczekiwania :) Aby umilić nam wszystkim czas oczekiwania, lub też przywołać wspomnienia – zapraszamy do kolejnego konkursu!

Zasady konkursu są bardzo proste. Od tej chwili, aż do 24 stycznia, do godziny 23:59 można przesyłać swoje ulubione zdjęcie związane z pomidorami lub warzywami. Warunki:

  1. Zdjęcie musi być autorstwa osoby zgłaszającej je do konkursu
  2. Każda osoba może zgłosić tylko jedno zdjęcie
  3. Każde zdjęcie będzie podpisane imieniem i nazwiskiem autora
  4. Wysyłając zdjęcie zezwalasz na jego publikację na stronie Pomidorlandia.pl

25 stycznia na stronie głównej naszego Sklepu pojawi się odnośnik do strony konkursowej. Na tej stronie umieścimy wszystkie zweryfikowane zdjęcia. Od tej pory każda osoba odwiedzająca stronę konkursową będzie mogła oddać po jednym głosie na każde z zaprezentowanych zdjęć. Głosowanie zakończy się 14 lutego 2016 o godzinie 23:59. Następnego dnia, 15 lutego o godzinie 20:00 podsumujemy konkurs.

Nagrody dla pierwszych 20 miejsc (czyli najpopularniejszych zdjęć) – unikalna, niespotykana w handlu odmiana pomidora. Odmiana ta trafi do sprzedaży najwcześniej za 2-3 lata, w związku z tym w tej chwili nie możemy nawet zdradzić jej nazwy. Nie jest ona nadzwyczajnie plenna, nie jest również niesamowicie smaczna, nie cechuje jej genialna odporność, ale jest na swój sposób całkowicie unikalna, o czym będzie mogło się przekonać tylko 20 szczęśliwców.

Życzymy miłej zabawy i powodzenia!
Regulamin konkursu dostępny na dole tej strony. W przypadku pytań lub problemów technicznych prosimy pisać na adres e-mail: s.bialoboki@gmail.com