Szanowni Państwo, drodzy Klienci, Ogrodnicy i Działkowcy!

Mamy ogromną przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży sadzonek w sklepie Pomidorlandia.pl. Z bogatej oferty pomidorów i papryk wybraliśmy nie tylko te najsmaczniejsze, ale różnorodne, odporne i wydajne. Zadbaliśmy o to, by każdy z Państwa mógł w tym katalogu znaleźć coś dla siebie. Jednocześnie mamy nadzieję, że jak w poprzednich latach nasz wybór zdobędzie Wasze uznanie, a owoce które wyhodujecie podbiją Wasze podniebienia! Poniżej podajemy informacje dotyczące zasad zakupu sadzonek w naszym sklepie:

  • Minimalne zamówienie to 12 (dwanaście) sztuk sadzonek
  • Warunkiem zarezerwowania dla Państwa sadzonek jest jak opłacenie zamówienia.
  • Forma płatności za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 11 złotych.
  • Cena sadzonek jest stała i wynosi 6.99 złotych za sztukę.
  • Rezerwujemy sobie prawo do anulowania zamówienia i natychmiastowego zwrotu pieniędzy. Czynniki pogodowe, czy jakiekolwiek inne mogą sprawić, że realizacja zamówienia może nie być możliwa.
  • Koszt wysyłki zależy od ilości zamówionych sadzonek. Jedna przesyłka może zawierać do 48 sadzonek, a jej wysłanie kosztuje 29.50 brutto. Czyli zamawiając np. 96 sztuk sadzonek, za przesyłkę zapłacisz 59 złotych.
  • Zamówienia sadzonek nie mogą zawierać nasion!
  • Wysyłka sadzonek rozpocznie się od 6 maja w dniach od poniedziałku do czwartku. Nie ma możliwości wcześniejszej wysyłki.
  • By uniknąć uszkodzenia rozsady wysyłki nie będą realizowane, jeżeli wystąpi ryzyko przymrozków.
  • W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502-957-490 lub 530-303-691

Poniżej znajduje się kompletna lista przygotowanych sadzonek. Dla Państwa wygody zgrupowaliśmy je tematycznie, tak by ułatwić wybór. Pomidory zostały podzielone według wielkości owoców.

Zapraszamy do zakupów i życzymy owocnych plonów!
Wasza Pomidorlandia.pl

SADZONKI PAPRYK

Z roku na rok większą popularnością cieszą się papryki, zarówno słodkie, jak i te ostre. Doskonałe w smaku, do zapiekania jak i w formie przyprawy - czy to suszonej, czy też na świeżo. Doskonały dodatek do kanapek, na przetwory i do jedzenia na surowo!

SADZONKI POMIDORY CHERRY (WINOGRONOWE)

Ulubione pomidory wielu ogrodników, uwielbiane przez dzieci. Wyborne w smaku, doskonałe na przekąski i do surówek i cieszące oko - pomidory koktajlowe!

SADZONKI POMIDORY DONICZKOWE

Niestety, nie każdy dysponuje odpowiednią ilością miejsca do uprawy pomidorów, a wielu z nas chciało by je mieć zawsze pod ręką. Gdy miejsce jest ograniczeniem, pomidory doniczkowe są odpowiedzią! Smaczne, malutkie owoce na małych i bardzo zgrabnych roślinach doskonale nadają się do domowej uprawy na parapecie lub jako ozdoba zwisająca z donic.

Pomidor Tumbling Tom Yellow

SADZONKI POMIDORY ŚREDNIO OWOCOWE

Nie każdy szuka pomidorów gigantów, dla wielu ogrodników celem jest wyhodowanie smacznych pomidorów o średniej wielkości owocach i doskonałym smaku. Dodatkowo - odmiany te zazwyczaj dojrzewają trochę szybciej od tych z owocami bardzo dużymi.

SADZONKI POMIDORY WIELKO OWOCOWE

Wielkie, olbrzymie, pyszne! Te pomidory mają najszersze grono odbiorców. Olbrzymie owoce, mięsiste i bardzo soczyste o różnych kolorach doskonale nadają się na kanapki, przeciery lub surówki.

SADZONKI POMIDORY GRUNTOWE

Wielu amatorów ogrodnictwa uprawia pomidory bez osłon. Ten typ uprawy wiąże się z krótszym okresem wegetacji. Najlepiej do tego celu nadają się odmiany samo kończące, które nie wymagają podwiązywania, wiążą określoną liczbę gron i mają bardzo krótki okres wegetacji. Ich owoce są zazwyczaj mniejsze, jednak kompensują to szybszym dojrzewaniem i wybornym smakiem. Uwaga: Odmiany wymienione poniżej będą wysyłane najpóźniej - dopiero od około 10-15 maja, tak by można je było wysadzić do gruntu po ustąpieniu ostatnich przymrozków.