Sadzonki na sezon 2018

Uwaga. Z dniem 26 maja 2018 zakończona zostaje sprzedaż sadzonek na sezon 2018. Przedsprzedaż sadzonek na sezon 2019 rozpocznie się pod koniec lutego 2019. Wszystkim ogrodnikom dziękujemy za okazane nam po raz kolejny zaufanie i dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Jednocześnie życzymy owocnych plonów i zapraszamy do konkursu na największego pomidora, przewidujemy dużo dobrej zabawy i bardzo ciekawe nagrody!


Szanowni Państwo, drodzy Klienci, Ogrodnicy i Działkowcy!

Mamy ogromną przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży sadzonek w sklepie Pomidorlandia.pl. Z bogatej oferty pomidorów i papryk wybraliśmy nie tylko te najsmaczniejsze, ale różnorodne, odporne i wydajne. Zadbaliśmy o to, by każdy z Państwa mógł w tym katalogu znaleźć coś dla siebie. Jednocześnie mamy nadzieję, że jak w poprzednich latach nasz wybór zdobędzie Wasze uznanie, a owoce które wyhodujecie podbiją Wasze podniebienia! Poniżej podajemy informacje dotyczące zasad zakupu sadzonek w naszym sklepie:

  • Minimalne zamówienie to 6 (sześć) sztuk sadzonek
  • Warunkiem zarezerwowania dla Państwa sadzonek jest jak najszybsze opłacenie zamówienia.
  • Forma płatności za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą manipulacyjną w wysokości 4 złotych.
  • Cena sadzonek jest stała i wynosi 6 złotych za sztukę.
  • Rezerwujemy sobie prawo do anulowania zamówienia i natychmiastowego zwrotu pieniędzy. Czynniki pogodowe, czy jakiekolwiek inne mogą sprawić, że realizacja zamówienia może nie być możliwa.
  • Koszt wysyłki zależy od ilości zamówionych sadzonek. Jedna przesyłka może zawierać 48 sadzonek, a jej wysłanie kosztuje 19.50 brutto. Czyli zamawiając np. 96 sztuk sadzonek, za przesyłkę zapłacisz 39 złotych.
  • Do każdego zamówienia sadzonek można dołączyć nasiona, zostaną one wówczas połączone w jedną wysyłkę.
  • Wysyłka sadzonek rozpocznie się od 23 kwietnia w dniach od poniedziałku do czwartku.
  • By uniknąć uszkodzenia rozsady wysyłki nie będą realizowane, jeżeli wystąpi ryzyko przymrozków.
  • W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502-957-490 lub 530-303-691

Poniżej znajduje się kompletna lista przygotowanych sadzonek. Dla Państwa wygody zgrupowaliśmy je tematycznie, tak by ułatwić wybór. Pomidory zostały podzielone według wielkości owoców.

Zapraszamy do zakupów i życzymy owocnych plonów!
Wasza Pomidorlandia.pl

SADZONKI PAPRYK

Z roku na rok większą popularnością cieszą się papryki, zarówno słodkie, jak i te ostre. Doskonałe w smaku, do zapiekania jak i w formie przyprawy - czy to suszonej, czy też na świeżo. Doskonały dodatek do kanapek, na przetwory i do jedzenia na surowo!

Papryka ostra
Big Jim
Papryka słodka
Biquinho
Papryka słodka
Corno di Toro Orange
Papryka słodka
Corno di Toro Yellow
Papryka słodka
Marconi Yellow
Papryka słodka
Purple Beauty
Papryka słodka
Sweet Pickle
Papryka słodka
Super Red Pimento
Papryka słodka
Tequila
Papryka ostra Chineese Dragon Tongue
Papryka ostra
Del Piquillo
Papryka ostra
Habanero Czerwona
Papryka ostra
Hungarian Wax
Papryka ostra
Jalapeno
Papryka ostra
Joe's Long Cayenne
Papryka Doniczkowa Ozdobna
Papryka ostra
Serrano
Papryka ostra
Szentesi Cherry
Papryka ostra
Tondo Calabrese

SADZONKI POMIDORY CHERRY (WINOGRONOWE)

Ulubione pomidory wielu ogrodników, uwielbiane przez dzieci. Wyborne w smaku, doskonałe na przekąski i do surówek i cieszące oko - pomidory koktajlowe!

SADZONKI POMIDORY DONICZKOWE

Niestety, nie każdy dysponuje odpowiednią ilością miejsca do uprawy pomidorów, a wielu z nas chciało by je mieć zawsze pod ręką. Gdy miejsce jest ograniczeniem, pomidory doniczkowe są odpowiedzią! Smaczne, malutkie owoce na małych i bardzo zgrabnych roślinach doskonale nadają się do domowej uprawy na parapecie lub jako ozdoba zwisająca z donic.

Pomidor Garden Pearl
Pomidor Tumbling Tom Red
Pomidor Tumbling Tom Yellow

SADZONKI POMIDORY ŚREDNIO OWOCOWE

Nie każdy szuka pomidorów gigantów, dla wielu ogrodników celem jest wyhodowanie smacznych pomidorów o średniej wielkości owocach i doskonałym smaku. Dodatkowo - odmiany te zazwyczaj dojrzewają trochę szybciej od tych z owocami bardzo dużymi.

SADZONKI POMIDORY WIELKO OWOCOWE

Wielkie, olbrzymie, pyszne! Te pomidory mają najszersze grono odbiorców. Olbrzymie owoce, mięsiste i bardzo soczyste o różnych kolorach doskonale nadają się na kanapki, przeciery lub surówki.

SADZONKI POMIDORY GRUNTOWE

Wielu amatorów ogrodnictwa uprawia pomidory bez osłon. Ten typ uprawy wiąże się z krótszym okresem wegetacji. Najlepiej do tego celu nadają się odmiany samo kończące, które nie wymagają podwiązywania, wiążą określoną liczbę gron i mają bardzo krótki okres wegetacji. Ich owoce są zazwyczaj mniejsze, jednak kompensują to szybszym dojrzewaniem i wybornym smakiem. Uwaga: Odmiany wymienione poniżej będą wysyłane najpóźniej - dopiero od około 10-15 maja, tak by można je było wysadzić do gruntu po ustąpieniu ostatnich przymrozków.