Promocje sezonu 2013!

 Drodzy Klienci,

Pragniemy Państwu podziękować za wieloletnią współpracę, z myślą o Was przygotowaliśmy nowe promocje na sezon 2013. Mamy nadzieję, że zakupy jakie u nas dokonacie jak i plony jakie potem zostaną zebrane będą równie obfite co te z naszego ogrodu, czego Wam i sobie życzymy z całego serca.

Karty rabatowe

Omówienie promocji obowiązujących w bieżącym roku rozpoczynamy od kart rabatowych. Wielu naszych klientów otrzymało wraz z pierwszym zakupem kartę rabatową, upoważniającą do 5 lub 10% zniżki. Karty te miały określoną ważność. Od tej pory przedłużamy ważność wszystkich obecnie wydanych kart rabatowych bezterminowo! Oznacza to, że przy zamówieniu wystarczy wprowadzić podany na karcie kod, by móc kupować taniej. Nie ma znaczenia kiedy karta traciła ważność!

Teraz pora na obiecane we wstępie promocje. Obie promocje zależą od kwoty zakupów, i tak:

Promocja 50

Jeżeli wartość zamówienia będzie wynosiła 50 lub więcej złotych, wtedy do zamówienia dołączymy prezent w postaci unikalnej odmiany pomidora - Fred Limbaugh. Pomidor ten będzie powszechnie dostępny i każdy będzie mógł go kupić, jednak dopiero po zamknięciu sezonu 2013. Obecnie jest on limitowany tylko dla tych klientów, którzy zdecydują się na wydanie kwoty 50 lub więcej złotych w naszym sklepie. Poniżej opis tej jakże smakowitej odmiany:

"Nazwa odmiany pochodzi od nazwiska ogrodnika - Freda Limbaugh z Robinson (USA). Dzięki jego staraniom, oraz jego ojca i dziadka, ta bardzo stara odmiana przetrwała w niezmienionej formie do dnia dzisiejszego. Ogrodnikowi bardzo zależało na tym, by każdy mógł spróbować tej unikalnej odmiany pomidora o ziemniaczanych liściach, która w jego rodzinie była przekazywana z ojca na syna od wielu pokoleń. Rozpoczął więc akcję popularyzacji, rozsyłając bezpłatnie jej nasiona wszystkim zainteresowanym osobom, prosząc jedynie - by po zakończeniu sezonu odesłać mu trochę nasion, tak by akcja mogła być kontynuowana. Akcja początkowo obejmowała jedynie Zachodnią Pensylwanię, jednak z czasem rozszerzyła się na całe Stany Zjednoczone i wiele innych państw. Jednego lata otrzymał z powrotem ponad 140.000 nasion! Rośliny tej odmiany charakteryzują się ziemniaczanymi liśćmi. Roślina owocuje obficie. Owoce osiągają wagę 500-800g, są lekko spłaszczone i mają delikatnie karbowane ramiona. Dojrzałość osiągają po około 75-80 dniach. Są bardzo mięsiste, o wyjątkowym słodkim smaku z lekko owocową nutą i charakterystycznym posmakiem starych odmian pomidorów. Doskonale nadają się do kanapek, sałatek jak i innych potraw. Odmiana ta w oczach wielu ogrodników jest uznawana za jedną z najlepszych na rynku."

Pomidor Fred Limbaugh

Promocja 100

Jeżeli wartość zamówienia przekroczy 100 złotych, wtedy przesyłka na terenie Polski jest bezpłatna. Jednak co najważniejsze - do takiego zamówienia dołączymy również prezent w postaci opisanej powyżej odmiany pomidora - Fred Limbaugh!

Darmowa wysyłka

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas promocje znajdą Państwa uznanie i zachęcą do zakupów w naszym sklepie. Życzymy owocnego roku, wiele radości z własnej uprawy i przychylności pogody!


Wasza

Pomidorlandia.pl