Zima to zdecydowanie najodleglejszy okres roku od naszych ulubionych pomidorów. Soczystych, smacznych, kwaskowatych. W sałatkach, sosach, na kanapkach i tych które się suszą. Gdy z przekrojonego owocu delikatnie skapuje sok z nasionami. Miąższ... ehhh, jeszcze tylko 7 miesięcy! Tymczasem mamy mróz, kto ma szczęście ten ma też śnieg, wygląda na to że mamy zimę. Aby trochę rozgrzać atmosferę zapraszamy Was do udziału w kolejnym konkursie na pomidorowego detektywa! Celem konkursu jest prawidłowe ustalenie nazw dziewięciu pokazanych poniżej odmian pomidorów z naszego katalogu. Na Państwa głosy czekamy przez najbliższe 10 dni (do 13 stycznia 2016, do godziny 00:00). W dniu 14 stycznia, o godzinie 20:00, na naszej stronie głównej podamy prawidłowe rozwiązanie, oraz rozlosujemy nagrody:

 • 1 bon na 75 złotych

 • 2 bony na 50 złotych

 • 3 bony na 25 złotych

Życzymy miłej zabawy i powodzenia!
Regulamin konkursu dostępny na dole tej strony. W przypadku pytań lub problemów technicznych prosimy pisać na adres e-mail: s.bialoboki@gmail.com


#Regulamin

 1. Udział w konkursie może wziąć każdy dorosły, lub dziecko za zgodą rodziców.
 2. Głosy można oddawać tylko za pośrednictwem poniższej strony konkursowej.
 3. Głosy można oddawać do 13 stycznia, do godziny 00:00
 4. Losowanie nagród odbędzie się 14 stycznia.
 5. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 14 stycznia o 20:00 na stronie głównej Pomidorlandia.pl
 6. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagród jest poprawne ustalenie nazw dziewięciu odmian pomidorów pokazanych na zdjęciu.
 7. Nagrody to bony na zakupy w sklepie Pomidorlandia.pl o wartości: 1x75 zł, 2x50 zł, 3x25 zł.
 8. Bon ma postać kodu rabatowego, który należy wprowadzić w trakcie zamówienia. Jego wartość można wykorzystać do pokrycia kosztów przesyłki, jak i zawartości koszyka.
 9. Można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy do jednego zamówienia, czyli zakup bez kuponu rabatowego lub innych kodów zniżkowych.