Monthly Archives: October 2016

 1. Premiera katalogu fotograficznego

  Drodzy Czytelnicy,
  Zapraszamy do zapoznania się z nową formułą prezentacji naszej kolekcji. Jeżeli nie macie siły przeglądać ponad 20 stron z listą naszych odmian pomidorów, teraz udostępniliśmy zdjęcia wszystkich odmian na jednej podstronie. Dzięki temu możecie łatwiej wypatrzyć odmiany, które przykuwają oko. Mamy nadzieję, że ta formuła ułatwi Wam zakupy. Uwaga na kubki smakowe! :-)

  Pełny katalog fotograficzny

  Read more
 2. Katalog na sezon 2017 dostępny!

  Z wielką przyjemnością informujemy, że katalog na sezon 2017 jest już dostępny. Zapraszamy do przeglądania i zakupów! Życzymy jednocześnie owocnych plonów.

  Read more
 3. Zakończenie konkursu na największego pomidora sezonu 2016

  Drodzy Czytelnicy, Szanowni Uczestnicy!

  Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszego konkursu na Największego pomidora sezonu 2016. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, które sukcesywnie zamieszczaliśmy na specjalnej stronie w miarę ich przesyłania. Wyniki konkursu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Pomidory, które wyhodowaliście to wspaniałe okazy. Życzymy, by kolejny sezon z nami był dla Was równie owocny.
  Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, poniżej podajemy listę zwycięzców:

  • Jan Buczek (Aussie - 1746g)
  • Rafał Więcek (Omar Lebanese - 1697g)
  • Marek Sawicki (Ananas Noir - 1430g)
  Pełna lista zakwalifikowanych uczestników, wraz z pięknymi zdjęciami, dostępna jest na stronie konkursowej. Zwycięzcom gorąco gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do kolejnej edycji naszego konkursu, tym razem na sezon 2017. Zgłoszenia będzie można przesy
  Read more