Monthly Archives: November 2015

 1. Rozwiązanie konkursu Pomidorowy Detektyw

  Szanowni Państwo,
  Bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie Pomidorowy Detektyw #1. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni nie tylko liczbą zgłoszeń, ale i ich poziomem, gdyż naszym zdaniem konkurs wcale do prostych nie należał. Dziękujemy również za wiele maili i wiadomości, z miłymi dla ucha słowami dotyczącymi samego konkursu. Cieszymy się, że sprawił Wam wiele radości. Teraz, nie przedłużając już wstępu, szczegóły i wyniki:

  Uczestnicy udzielili łącznie 404 odpowiedzi, w tym: 335 - odpowiedzi niepełnych, czyli udzielono odpowiedzi tylko na część pytań, 5 odpowiedzi nieprawidłowych - gdy błędnie podano nazwę danej odmiany i... 64 odpowiedzi poprawnych!
  Najwięcej problemów sprawiło ustalenie nazwy odmiany Midas, która była mylona z Banana Legs oraz Orange Banana. W wyniku losowania wyłoniliśmy następujących zwycięzców:

  • Pan Łukasz Skop (bon na 75 złotych)
  • Pani Agnieszka Kościńska (bon na 50 złotych)
  • Pan Jan Świniarski (bon na 50 zło
  Read more
 2. Nowa odmiana w ofercie

  Premiera większości tegorocznych odmian już za nami, ale to oznacza tylko tyle, że teraz mamy czas na spokojną analizę pozostałych, czy spełniają nasze standardy jakościowe, jak plonują, czy powtarzają cechy.. Powoli będziemy dodawali kolejne odmiany, które odłożyliśmy sobie na później. Dzisiaj prezentowana - Pomidor St. Ivy - odmiana wywodzi się z Francji. Jak się Państwu podoba? (po kliknięciu na obrazku otworzy się strona katalogowa tej odmiany:

  Read more