Monthly Archives: February 2011

 1. Oficjalne otwarcie Forum

  Z przyjemnością informujemy, iż z dniem dzisiejszym otwieramy Forum dyskusyjne Pomidorlandii! Tutaj możecie zadawać pytania i dzielić się wiedzą o tym jak najlepiej dbać o warzywa i kwiaty, kiedy je sadzić, a kiedy zbierać, jak zapobiegać chorobom, i jak z nimi walczyć, gdy na zapobieganie jest już za późno. Zapraszamy do wymiany doświadczeń i dyskusji, mamy nadzieję iż Forum stanie się miejscem, gdzie każdy amator własnej uprawy znajdzie wartościowe informacje.

  Otwarcie Forum dyskusyjnego Pomidorlandia.pl

  Pragniemy również poinformować, iż ze względów bezpieczeństwa logowanie na Forum zostało oddzielone od logowania do sklepu internetowego. Oznacza to, iż każdy z tych dział&oa

  Read more
 2. Pomidorlandia na Facebooku

  Z przyjemnością informujemy, że utworzyliśmy na portalu społecznościowym Facebook własną stronę! W dzisiejszych czasach trudno jest uniknąć obecności w tak ważnych mediach jakimi stały się sieci społecznościowe. Na naszym tzw. fanpejdżu znajdą Państwo świeże informacje o zmianach w naszej ofercie, innych nowościach jak i konkursach! Tak, mamy zamiar przeprowadzić wspólnie z Państwem wiele interesujących konkursów, na które zaprosimy już wkrótce. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook'u!

  Tak wygląda nasza oficjalna strona FB:

  Read more
 3. Cudowne lilie

  Pomidorlandia.pl to wbrew nazwie nie tylko niesamowite odmiany pomidorów, ale również cebule i dostępne kilka miesięcy później przepiękne kwiaty. Od wielu lat poświęcamy liliom bardzo dużo czasu, kwiaty te są piękne, olbrzymie i po prostu nie da się obok nich przejść obojętnie. Są proste i wdzięczne w uparawie a efekt końcowy odbiera oddech, nie tylko za sprawą fantastycznego zapachu. Poniżej kilka zdjęć naszych lilii, które wykonaliśmy w ubiegłym roku. Kwiaty te pochodzą z cebul, które oferowaliśmy wcześniej w czasie dorocznych Targów Ogrodniczych w Olsztynie, były również dostępne na naszym stoisku w Olsztynie aż do czerwca.

  Cebule lilii pojawią się w naszym sklepie internetowym już na początku kwietnia! A teraz skromna galeria:

  Read more