Produkty 1 do 10 z 21

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Sadzonki 2018 - aktualizacja

06.04.2018 07:07

Szanowni Państwo, drodzy Ogrodnicy,

Wiosna zawitała do naszego gospodarstwa, coraz cieplejsze dni i noce sprawiają, że rozsady pną się w górę. Dzięki temu już niedługo będziemy realizować pierwszą turę wysyłek.

Przedsprzedaż sadzonek przekracza nasze najśmielsze oczekiwania, w związku z czym zachęcamy do szybkiego składania zamówień, gdyż wyczerpuje się zapas przygotowanych przez nas roślin. Osoby, które już złożyły i opłaciły zamówienie, mają gwarancje otrzymania wszystkich wybranych przez siebie odmian, nowym klientom, bądź tym, którzy zwlekają z ze złożeniem zamówień, polecamy dokonać ich jak najszybciej, gdyż takie działanie zapewnia większą różnorodność w wyborze pomidorów i papryk.

Już teraz dwie odmiany zostały wyczerpane:
Siletz, wyśmienity pomidor samo kończący.
Papryka słodka Marconi Yellow, którą, zastąpiliśmy równie smaczną nowością: Corno di Toro Yellow

Do katalogu wprowadzamy pięć nowości:

Przypominamy, że zamówienia mają charakter przedpłatowy – o realizacji zamówienia decyduje złożenie go oraz opłacenie. Tylko w tym przypadku możemy zagwarantować dostępność wybranych odmian. Jeżeli pogoda nie stanie nam na przeszkodzie, pierwsze zamówienia będziemy realizować w dniach 23-26 kwietnia.

Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki

Nowe sadzonki w ofercie

23.03.2017 08:47

Nasze sadzonki rosną jak szalone! Piękna wiosenna pogoda, ostre słońce i coraz dłuższe dni nie pozostawiają wątpliwości, czas kiełkowania dobiega końca! W związku z tym, do naszej tegorocznej oferty sadzonek dołączamy kolejne sześć nowych odmian. Cztery z nich to wspaniałe pomidory, o które często prosiliście w mailach i rozmowach telefonicznych, a jedna to intrygująca odmiana papryki, która w ubiegłym roku cieszyła się olbrzymią popularnością – Papryka Ozdobna. Doskonale nadaje się do uprawy w doniczce, na parapecie. Ma piękne liście, pomiędzy którymi pojawiają się piękne, malutkie, czerwone papryczki. A co najlepsze? Malutkie papryczki są jadalne, pikantne i przepyszne!Read More
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki

Mikołajkowa promocja

24.11.2016 22:08

Szanowni Klienci,
Z okazji zbliżających się mikołajek mamy dla Was wspaniały prezent! Do KAŻDEGO zamówienia złożonego od 24 listopada aż do 5 grudnia dołączamy niespodziankę! Zachęcamy do zakupów, to wyjątkowa okazja, z której warto skorzystać!Read More
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki
Zapraszamy do zapoznania się z nową formułą prezentacji naszej kolekcji. Jeżeli nie macie siły przeglądać ponad 20 stron z listą naszych odmian pomidorów, teraz udostępniliśmy zdjęcia wszystkich odmian na jednej podstronie. Dzięki temu możecie łatwiej wypatrzyć odmiany, które przykuwają oko. Mamy nadzieję, że ta formuła ułatwi Wam zakupy. Uwaga na kubki smakowe! :-)Read More
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki
Z wielką przyjemnością informujemy, że katalog na sezon 2017 jest już dostępny. Zapraszamy do przeglądania i zakupów! Życzymy jednocześnie owocnych plonów.
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki
Drodzy Czytelnicy, Szanowni Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszego konkursu na Największego pomidora sezonu 2016. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, które sukcesywnie zamieszczaliśmy na specjalnej stronie w miarę ich przesyłania. Wyniki konkursu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Pomidory, które wyhodowaliście to wspaniałe okazy. Życzymy, by kolejny sezon z nami był dla Was równie owocny.
Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, poniżej podajemy listę zwycięzców:
  • Jan Buczek (Aussie - 1746g)
  • Rafał Więcek (Omar Lebanese - 1697g)
  • Marek Sawicki (Ananas Noir - 1430g)
Pełna lista zakwalifikowanych uczestników, wraz z pięknymi zdjęciami, dostępna jest na stronie konkursowej. Zwycięzcom gorąco gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do kolejnej edycji naszego konkursu, tym razem na sezon 2017. Zgłoszenia będzie można przesyłać już od 1 lipca 2017.

W związku z bardzo ciepłym przyjęciem naszych zestawów, specjalnie z myślą o tym konkursie przygotowaliśmy dla Was zestaw 10 odmian wielkoowocowych. Jest to specjalnie wyselekcjonowany zbiór, w skład które wchodzą pomidory, których owoce zazwyczaj przekraczają masę 1 kilograma.
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki

Letnia promocja 2016

22.08.2016 08:56

Dzisiaj poniedziałek. Znienawidzony przez jednych, lubiany przez innych, kontrowersyjny jak zawsze. Dzisiaj ma się wrażenie, że nawet lato nie lubi poniedziałków, bo pogoda iście jesienna. Aby trochę odczarować ten dzień - mamy dla Was świetną wiadomość. Od dzisiaj, aż do premiery nowego katalogu na rok 2017, która odbędzie się 1 października, podwajamy zniżki z kuponów rabatowych! Czyli zamiast 10% zniżki - aż 20%! Miłego poniedziałku :)Read More
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki
Na smaczny początek weekendu zapraszamy do krótkiej galerii naszych półmisków. Czasem aż trudno nie ugryźć monitora! Smacznego oglądania i miłego weekendu :)Read More
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki
Dziękujemy wszystkim za tak liczne głosy. Tym razem w konkursie na Pomidorowego Detektywa otrzymaliśmy ich aż 470. Wyraźnie widać, że tym razem poprzeczkę postawiliśmy na prawdę wysoko. Spośród wszystkich zgłoszeń prawidłowych było tylko (lub aż) 91. Zwycięzców wyłoniliśmy w drodze losowania, i tak:

I miejsce (Bon na zakupy o wartości 75 złotych):
Anna Owczarek

II miejsce (Bon na zakupy o wartości 50 złotych):
Kajtek Wińczyk
Sławomir Wiktorowicz

III miejsce (Bon na zakupy o wartości 25 złotych):
Jan Świniarski
Beata Fatla
Krzysztof Wasilewski

Zwycięzcom gorąco gratulujemy! Informacje wyślemy mailem w ciągu 24 godzin od ogłoszenia wyników. Poniżej podajemy prawidłowe odpowiedzi do naszej zagadki:1. Pomidor Yellow Stuffer
2. Pomidor Aladdin's Lamp
3. Pomidor Isis Candy
4. Pomidor Chocolate Stripes
5. Pomidor Tim's Black Ruffles
6. Pomidor Bumblebee
7. Papryka Marconi Purple
8. Pomidor Dark Galaxy
9. Pomidor Cherokee Green Pear
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki
Drodzy Goście, Szanowni Klienci, Użytkownicy,
Mamy przyjemność zaprosić Was do pierwszej edycji naszego zimowego konkursu fotograficznego! Wszystkie informacje dotyczące konkursu można znaleźć po kliknięciu na poniższym obrazku. Życzymy udanej zabawy!

Zimowy konkurs fotograficzny 2016
Komentarze | Posted in News By Sławomir Białoboki

Produkty 1 do 10 z 21

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Proszę czekać...