Konkurs na największego pomidora 2020

Drodzy Klienci!

Na wstępie pragniemy podziękować za zakup nasion lub rozsad pomidorów w sklepie Pomidorlandia.pl. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie na największego pomidora roku 2020! Zasada jest prosta – dbaj o swoje rośliny, tak by wydały najdorodniejszy plon i podziel się z nami wynikami!

Regulamin:
 1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Pomidorlandia.pl, a administratorem danych osobowych Sławomir Białoboki
 2. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.
 3. Do konkursu mogą być zgłaszane tylko odmiany zakupione w sklepie Pomidorlandia.pl w okresie od 1.X.2019 do 31.V.2020, zarówno w formie nasion jak i sadzonek.
 4. Nadesłane zdjęcie danego owocu pomidora wraz z wagą nie może być w żaden sposób modyfikowane w programie graficznym. Zdjęcie musi być ostre i czytelne, a waga (urządzenie), wraz z owocem muszą być widoczne w całości. Zgłoszenia z nieczytelnymi zdjęciami lub zdjeciami, które budzą wątpliwości (np. nie widać całej wagi, więc może jest ona naciskana by zwiększyć ciężar owocu?), będą odrzucane.
 5. Konkurs trwa od momentu jego ogłoszenia do 1 października 2019.
 6. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 14 października 2020 na stronie głównej.
 7. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu jedną propozycję dla każdej zakupionej odmiany.
 8. W tej edycji zrezygnowaliśmy z nagród w postaci bonów na zakupy i wprowadziliśmy bardzo ciekawe nagrody rzeczowe. Trzy najcięższe okazy pomidorów zapewnią swoim hodowcom następujące nagrody:

  1. miejsce – Roczna prenumerata miesięcznika "Działkowiec"
   Książka: Uprawa pomidorów w szklarniach i tunelach foliowych
   Książka: Zaburzenia wzrostu i rozwoju pomidora

  2. miejsce – Roczna prenumerata miesięcznika "Działkowiec"
   Książka: Uprawa pomidorów w szklarniach i tunelach foliowych

  3. miejsce – Roczna prenumerata miesięcznika "Działkowiec"


 9. Organizator pozostawia sobie możliwość przyznania dowolnej ilości nagród uznaniowych!
 10. Osoba biorąca udział w Konkursie przesyła jedno lub dwa zdjęcia wybranej odmiany pomidora. Wysłanie zgłoszenia do konkursu jest jednocześnie oświadczeniem, że jest się autorem zdjęcia, czyli właścicielem wszelkich praw autorskich. Nadesłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego użycie przez Pomidorlandia.pl w obrębie strony Pomidorlandia.pl: na stronie konkursowej oraz na stronie wskazanej odmiany pomidora. Jednocześnie wyrażasz zgodę na publikację zdjęcia podpisanego imieniem i nazwiskiem.

Życzymy miłej zabawy i powodzenia!
W przypadku pytań lub problemów technicznych prosimy pisać na adres e-mail: s.bialoboki@gmail.com