Konkurs na największego pomidora 2014

Konkurs na największego pomidora 2014!

Drodzy Klienci,

Szczęście nie dopisywało rozpoczęciu tego konkursu. Z licznych, niezależnych przyczyn (pozdrowienia dla Pana Tomasza :-) ) musieliśmy przekładać start. Główną przyczyną był brak czasu związany z bardzo późnym zakończeniem sezonu zbiorów pomidora. Teraz już możemy w pełni poświęcić się naszemu internetowemu kramikowi. Zaczynamy, pierwszy, i mamy nadzieję, że cykliczny – konkurs na największego pomidora danego sezonu. Celem tego konkursu jest promocja dobrej i sympatycznej zabawy, wprowadzającej delikatną nutkę rywalizacji do świata uprawy ustalonych odmian pomidorów. W tym roku nietypowo, delikatne odstępstwo od zasad, jakie przyjmujemy już w tegorocznej edycji konkursu na największego pomidora. Mamy nadzieję, że zmiany te ocenią Państwo na plus, a pozwolą one na „płynne” rozpoczęcie konkursów, bez odcinania się od starszych zdjęć/wyników/okazów, otóż:

W tegorocznym konkursie mogą wziąć udział wszyscy dotychczasowi klienci Sklepu internetowego Pomidorlandia.pl, od początku jego istnienia. Czyli, jeżeli tylko możesz potwierdzić swój zakup (numer rachunku lub zamówienia), a masz rekordowe zdjęcie danej odmiany w wersji MAX nie wahaj się ani chwili i weź udział w konkursie!

By nie zanudzać, poniżej możliwie najkrótszy Regulamin Konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Pomidorlandia.pl
2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto dokonał zakupu w sklepie Pomidorlandia.pl. By to udowodnić wymagane jest podanie numeru zamówienia lub numer rachunku.
3. W konkursie mogą brać udział jedynie odmiany zakupione w sklepie Pomidorlandia.pl
4. Nadesłane zdjęcie danego pomidora wraz z wagą nie może być w żaden sposób modyfikowane w programie graficznym w celu zmiany wagi owocu. W miarę możliwości prosimy o przesyłanie oryginałów zdjęć (choć nie jest to definitywny wymóg).
5. Konkurs trwa od momentu jego ogłoszenia do 2014-11-24 23:59
6. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu jedną propozycję dla każdej zakupionej odmiany.
7. Trzy najcięższe okazy pomidorów zapewnią swoim hodowcom bony na bezpłatne zakupy w Sklepie Pomidorlandia.pl. Odpowiednio do zajętego miejsca:
       I miejsce – bon o wartości 200 zł
      II miejsce – bon o wartości 150 zł
       III miejsce – bon o wartości 100 zł
      Dodatkowo organizator pozostawia sobie możliwość przyznania dowolnej ilości nagród uznaniowych!
8. Osoba biorąca udział w Konkursie przesyła jedno zdjęcie wybranej odmiany pomidora. Wysłanie zgłoszenia do konkursu jest jednocześnie oświadczeniem –że jest się jego autorem, czyli właścicielem wszelkich praw autorskich. Nadesłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego użycie przez Pomidorlandia.pl w ograniczonym, bardzo konkretnym, zakresie:

  • na stronie z ogłoszeniem wyników konkursu (po za zakończeniu konkursu)
  • na stronie danej odmiany, pod jej opisem (po za zakończeniu konkursu)

Gdy tylko zakończymy przyjmowanie wszystkich zgłoszeń, natychmiast przystąpimy do sortowania wyników. Ogłoszenie wyników, wraz z pełną listą uczestników oraz wyróżnień znajdzie się na osobnej podstronie Sklepu Pomidorlandia.pl dnia 25.11.2014 o godzinie 20:00. Proponujemy potraktowanie listy jak świetnej podpowiedzi, jakie odmiany warto wybierać w kolejnym sezonie. Kto wie, może kolejność drabinki ulegnie znaczącej zmianie w przyszłym roku? :-) Życzymy powodzenia i oczekujemy na Państwa zgłoszenia. Poniżej znajduje się odnośnik do nowej strony, na której znajduje się formularz konkursowy:

STRONA KONKURSOWA