Katalog na sezon 2021!

Szanowni Klienci, Ogrodniczki, Ogrodnicy,

Po raz dziesiąty mamy przyjemność zaprezentować Wam katalog pomidorowych nowości. Tak! Katalog 2021 jest już dostępny! Troszkę nostalgicznie wspominamy, gdy dokładnie 10 lat temu rozpoczęły się prace mające na celu uruchomienie własnego sklepu internetowego. Trwały one około trzech miesięcy, a sam sklep został otwarty pod koniec stycznia 2011 roku. Pierwsze zamówienie wpłynęło kilka dni później, bo już 30 stycznia. W naszej ofercie znajdowało się wtedy 37 odmian pomidorów. Aż trudno teraz uwierzyć, że początki były aż tak skromne. Z biegiem lat nasz katalog rósł, przybywało kolejnych nowych, fascynujących, odmian. Jednak dwie rzeczy nie uległy zmianie – nasza oferta zawsze była najszersza w Polsce (a od około 3 lat jest to jedna z największych kolekcji pomidorów odmian ustalonych na świecie) i zawsze dbaliśmy o najwyższą jakość i czystość odmianową oferowanych przez nas nasion. Obecnie nasz katalog zawiera już ponad pół tysiąca (dokładniej: 533!) pozycji unikalnych odmian pomidorów!
W tym roku wprowadzamy 20 nowych odmian, z czego największymi nowościami są pomidory karłowate („dwarf”). Odmiany te charakteryzują się umiarkowaną wysokością, nie przekraczającą około półtora metra. Dzięki temu idealnie nadają się do uprawy w niskich tunelach foliowych oraz gruncie. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i zakupów!

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@pomidorlandia.pl lub telefoniczny: 502-957-490. Jesteśmy też na Facebook'u!

Tym samym życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Pomidorowego Roku! :)
Pomidorlandia.pl
Sławomir, Anna i Marian Białoboki


Nowości w sezonie 2021

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu odmiany, które wzbogacają naszą dotychczasową ofertę. Poniżej znajdziecie nowości, które wprowadziliśmy do tegorocznego katalogu. Zapraszamy do przeglądania i zakupów:

Pomidor Black Russian

Pomidor De Barao Brown
Pomidor Dwarf Beryl

Pomidor Dwarf Purple Heart
Pomidor Dwarf Lemon Ice
Pomidor Dwarf Sweet Sue
Pomidor Giant 11

Pomidor Italian Red Pear
Pomidor Jersey Devil

Pomidor Large Barred Boar
Pomidor Large Red Cherry
Pomidor Pastel Sleeves

Pomidor Peacevine

Pomidor Pink Accordion

Pomidor Red Berry Cherry
Pomidor Striped German
Pomidor Sweet Cheriette
Pomidor Tennessee Britches
Pomidor Wherokowhai Dwarf
Pomidor Zuckertraube

 

Promocje w sezonie 2021

Tradycyjnie, mamy dla Państwa dwie stałe promocje. Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i teraz możliwość skorzystania z tej promocji zależy od kwoty na jaką opiewa zamówienie. Uwaga, promocje są naliczane automatycznie:

Jeżeli wydasz 50 złotych:
Niespodzianka Pomidorlandia.plJeżeli wydasz 50 złotych otrzymasz od nas gratis unikalną odmianę, która wzbogaci Twoją kolekcję. Typ nasion będzie dobierany indywidualnie dla każdego klienta, na podstawie wcześniejszych zamówień. Tym, którzy nigdy nie robili u nas zakupów gwarantujemy zadowolenie z dodatkowego bonusu.
Jeżeli wydasz 100 złotych
: Nie płacisz za przesyłkę Pocztą Polską! Uwaga, zwolnienie z opłat nie obejmuje dodatkowych kosztów związanych z usługą Pobrania Pocztowego.

I na koniec najlepsze - obie powyższe promocje łączą się ze sobą, co oznacza, że jeżeli na zakupy w naszym sklepie wydasz 100 złotych, otrzymasz unikalną odmianę, a całe zamówienie zostanie do Ciebie przesłane bezpłatnie (nie dotyczy dodatkowych kosztów Pobrania Pocztowego).

 

Top 10 2020

Podobnie jak w poprzednim sezonie na podstawie statystyk sprzedaży przygotowaliśmy zestaw najczęściej wybieranych przez Was odmian pomidorów.

  1. Pomidor "Bycze rogi" Opalka
  2. Ananas Noir
  3. Anna Russian
  4. Aussie
  5. Chapman
  6. Crimean Rose
  7. Pomidor Gardener's Delight
  8. German Orange Strawberry
  9. Indigo Rose
  10. Southern Night

By ułatwić Państwu wybór przygotowaliśmy specjalny zestaw, który zawiera wszystkie powyższe odmiany - a cena zakupu zestawu jest niższa o 10%, niż tych samych odmian kupowanych osobno.
 
 

Dziękujemy za kolejny rok spędzony wspólnie!
Pomidorlandia.pl