Katalog na sezon 2018!

Szanowni Klienci,

Największy wybór pomidorów w Polsce właśnie stał się większy! Z przyjemnością prezentujemy kolejne odmiany jakie dołączają do naszego katalogu - 21 odmian pomidorów i 5 papryk! Tym samym nasza kolekcja liczy juz ponad 500 odmian! Praktycznie każdy miłośnik pomidorów znajdzie u nas coś dla siebie. W tym roku znaleźliśmy również wiele interesujących papryk, mamy nadzieję, że nowości zdobędą Wasze uznanie i znajdą stałe miejsce w ogrodach i na stołach. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami - ich lista znajduje się poniżej.

Rok temu zaprezentowaliśmy Pełny Katalog Fotograficzny, którego publikacja została bardzo ciepło przyjęta - w jednym miejscu zebraliśmy zdjęcia wszystkich oferowanych w naszym sklepie owoców. Wszystkie zaprezentowane w tym roku nowości zostały już dodane do tego zestawienia - życzymy miłego oglądania i udanych zakupów!

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@pomidorlandia.pl lub telefoniczny: 502-957-490. Jesteśmy też na Facebook'u!

Tym samym życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Pomidorowego Roku! :)
Pomidorlandia.pl
Sławomir, Anna i Marian Białoboki


Nowości w sezonie 2018

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu odmiany, które wzbogacają naszą dotychczasową ofertę. Poniżej znajdziecie nowości, które wprowadziliśmy do tegorocznego katalogu. Zapraszamy do przeglądania i zakupów:

Papryka Biquinho
Papryka Cascabella
Papryka Cubanelle
Papryka Large Red Cherry
Papryka Tequila
Pomidor Astrakhanskie
Pomidor Black Dragon
Pomidor Brad’s Atomic Grape
Pomidor Cosmic Eclipse
Pomidor Indigo Cherry Drops
Pomidor Indigo Red Beauty
Pomidor Little Sun
Pomidor Lovely Lush
Pomidor Lucky Tiger
Pomidor Mashenka
Pomidor Pink Tiger
Pomidor Red Cherry
Pomidor Red Penna
Pomidor Red Zebra
Pomidor Riesentraube
Pomidor Royal Hillbilly
Pomidor Sainte Lucie
Pomidor Sebastopol Cherry
Pomidor Siebenburgen
Pomidor Tonnelet
Pomidor Wisconsin 55
 

Promocje w sezonie 2018

Tradycyjnie, mamy dla Państwa dwie stałe promocje. Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i teraz możliwość skorzystania z tej promocji zależy od kwoty na jaką opiewa zamówienie. Uwaga, promocje są naliczane automatycznie:

Jeżeli wydasz 50 złotych:
Niespodzianka Pomidorlandia.plJeżeli wydasz 50 złotych otrzymasz od nas gratis unikalną odmianę, która wzbogaci Twoją kolekcję. Typ nasion będzie dobierany indywidualnie dla każdego klienta, na podstawie wcześniejszych zamówień. Tym, którzy nigdy nie robili u nas zakupów gwarantujemy zadowolenie z dodatkowego bonusu.
Jeżeli wydasz 100 złotych
: Nie płacisz za przesyłkę Pocztą Polską! Uwaga, zwolnienie z opłat nie obejmuje dodatkowych kosztów związanych z usługą Pobrania Pocztowego.

I na koniec najlepsze - obie powyższe promocje łączą się ze sobą, co oznacza, że jeżeli na zakupy w naszym sklepie wydasz 100 złotych, otrzymasz unikalną odmianę, a całe zamówienie zostanie do Ciebie przesłane bezpłatnie (nie dotyczy dodatkowych kosztów Pobrania Pocztowego).

 

Top 10 2017

Podobnie jak w poprzednim sezonie na podstawie statystyk sprzedaży przygotowaliśmy zestaw najczęściej wybieranych przez Was odmian pomidorów.

  1. Pomidor "Bycze rogi" Opalka
  2. Anna Russian
  3. Aussie
  4. Indigo Rose
  5. Black from Tula
  6. Blush
  7. Crimean Rose
  8. Chapman
  9. Ananas Noir
  10. Katja

By ułatwić Państwu wybór przygotowaliśmy specjalny zestaw, który zawiera wszystkie powyższe odmiany - a cena zakupu zestawu jest niższa o 10%, niż tych samych odmian kupowanych osobno.
 

Największy pomidor 2018!

Konkurs na największego pomidora 2018!Zapraszamy do udziału w konkursie na największego pomidora sezonu 2018. Uprawa pomidorów, sama w sobie jest przyjemnym zajęciem, a gdy dodamy do niej odrobinę rywalizacji, to efekt może być tylko jeden! Ubiegłoroczna edycja tego konkursu wzbudziła bardzo duże zainteresowanie - wiele zgłoszeń i wiele pięknych pomidorów. Zwycięzcy mogli pochwalić się owocami, których waga przekraczała półtora kilograma, którego zdjęcie wraz z pozostałymi zgłoszonymi owocami, możecie znaleźć na stronie konkursu 2016.
Z regulaminem można zapoznać się na stronie konkursowej! Gorąco zapraszamy do udziału!

 

Dziękujemy za kolejny rok spędzony wspólnie!
Pomidorlandia.pl

Proszę czekać...