Katalog na sezon 2016!

Szanowni Klienci, Wraz z nadejściem 1 października mamy przyjemność rozpocząć nowy sezon, w którym do naszej oferty dołączamy 55 nowych odmian pomidorów, co utrzymuje naszą kolekcję na pierwszym miejscu w Polsce pod względem bogactwa oferty. Dziękujemy za wiele ciepłych słów dotyczących naszej pracy i oferowanych przez nas produktów, a także Państwa doświadczeń związanych z uprawą pomidorów.
Konkurs na Największego Pomidora okazał się wspaniałą ideą i cieszył się bardzo dużą popularnością. Zważywszy na liczbę zgłoszeń, konkurs na stałe wpisuje się w tradycję Pomidorlandii. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję, tym razem sezonu 2017. Listę tegorocznych zgłoszeń wraz ze zdjęciami można odnaleźć tutaj.
Zachęcamy do zakupu nowych odmian oraz specjalnie przygotowanych zestawów nasion, w tym nowego zestawu, przygotowanego z myślą o konkursie, zawierającego 10 odmian pomidorów wielkoowocowych, o wadze przekraczającej jeden kilogram! Życzymy udanego sezonu i bogatych zbiorów!
P.S. Już wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących całkiem nowej formuły konkursowej. Będą cenne nagrody i wiele ciekawych pytań. Cierpliwości!
W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy sklep@pomidorlandia.pl lub pod numerami telefonu: 530-303-691, 502-957-490. Jesteśmy też na Facebook'u!

Tym samym życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Pomidorowego Roku! :)
Pomidorlandia.pl
Anna, Marian i Sławomir Białoboki


Nowości w sezonie 2017

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu odmiany, które wzbogacają naszą dotychczasową ofertę. Poniżej znajdziecie nowości, które wprowadziliśmy do tegorocznego katalogu. Zapraszamy do przeglądania i zakupów:

Pomidor Abraca Zebra
Pomidor Absinthe
Pomidor African Queen
Pomidor Alki Blue Blood
Pomidor Amazon Chocolate
Pomidor Arbuznyj
Pomidor Argentina
Pomidor Azoychka
Pomidor Berkeley Tie-Dye Heart
Pomidor Bear Claw
Pomidor Black Beauty
Pomidor Black Elephant
Pomidor Blue Angel
Pomidor Blue Chocolate
Pomidor Blush
Pomidor Brandywine Cherry
Pomidor Brandywine White
Pomidor Brown Flash
Pomidor Cascade Lava
Pomidor Cascade Village Blue
Pomidor Cherry Sweetie
Pomidor Clear Pink Early
Pomidor Climbing Trip-L-Crop
Pomidor Crovarese
Pomidor Djena Lee's Golden Girl
Pomidor Emerald Evergreen
Pomidor Eva Purple Ball
Pomidor Fahrenheit Blues
Pomidor Georgia Streak
Pomidor Gold Cherry
Pomidor Golden Nugget
Pomidor Helsing Junction Blues
Pomidor Janet Jewel
Pomidor Kalman Hungarian Oxheart
Pomidor Marmande
Pomidor Midnight in Moscow
Pomidor Moneymaker
Pomidor Nepal
Pomidor Oregon Spring
Pomidor Pink Bumblebee
Pomidor Ponderosa Pink
Pomidor Provenzano
Pomidor Prune Noire
Pomidor Purple Dragon
Pomidor Roma
Pomidor Rose de Berne
Pomidor Saint Colombe
Pomidor Shilling Giant
Pomidor Southern Night
Pomidor Sprite
Pomidor Stupice
Pomidor Sugar Baby
Pomidor White Wonder
Pomidor Wooly Blue Jay Mix
Pomidor Zebra Heart
 

Promocje w sezonie 2017

Tradycyjnie, mamy dla Państwa dwie stałe promocje. Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i teraz możliwość skorzystania z tej promocji zależy od kwoty na jaką opiewa zamówienie. Uwaga, promocje są naliczane automatycznie:

Jeżeli wydasz 50 złotych:
Niespodzianka Pomidorlandia.plJeżeli wydasz 50 złotych otrzymasz od nas gratis unikalną odmianę, która wzbogaci Twoją kolekcję. Typ nasion będzie dobierany indywidualnie dla każdego klienta, na podstawie wcześniejszych zamówień. Tym, którzy nigdy nie robili u nas zakupów gwarantujemy zadowolenie z dodatkowego bonusu.
Jeżeli wydasz 100 złotych
: Nie płacisz za przesyłkę Pocztą Polską! Uwaga, zwolnienie z opłat nie obejmuje dodatkowych kosztów związanych z usługą Pobrania Pocztowego.

I na koniec najlepsze - obie powyższe promocje łączą się ze sobą, co oznacza, że jeżeli na zakupy w naszym sklepie wydasz 100 złotych, otrzymasz unikalną odmianę, a całe zamówienie zostanie do Ciebie przesłane bezpłatnie (nie dotyczy dodatkowych kosztów Pobrania Pocztowego).

 

Top 10 2016

Podobnie jak w poprzednim sezonie na podstawie statystyk sprzedaży przygotowaliśmy zestaw najczęściej wybieranych przez Was odmian pomidorów.

  1. Pomidor "Bycze rogi" Opalka
  2. Anna Russian
  3. Indigo Rose
  4. Aussie
  5. Carbon
  6. Katja
  7. Delicjous
  8. Crimean Rose
  9. Chapman
  10. Black from Tula

By ułatwić Państwu wybór i zakupy, już wkrótce przygotujemy specjalne zestawy, w skład których wejdą najpopularniejsze odmiany w danych latach.
 

Największy pomidor 2017!

Konkurs na największego pomidora 2017!Zapraszamy do udziału w konkursie na największego pomidora sezonu 2017. Uprawa pomidorów, sama w sobie jest przyjemnym zajęciem, a gdy dodamy do niej odrobinę rywalizacji, to efekt może być tylko jeden! Ubiegłoroczna edycja tego konkursu wzbudziła bardzo duże zainteresowanie - wiele zgłoszeń i wiele pięknych pomidorów. Zwycięzcy mogli pochwalić się owocami, których waga przekraczała półtora kilograma, którego zdjęcie wraz z pozostałymi zgłoszonymi owocami, możecie znaleźć na stronie konkursu 2016.
Z regulaminem można zapoznać się na stronie konkursowej! Gorąco zapraszamy do udziału!

 

Dziękujemy za kolejny rok spędzony wspólnie!
Pomidorlandia.pl

Proszę czekać...