Katalog 2014

Katalog na sezon 2014!

Witamy w kolejnym sezonie! Mamy nadzieję, że Państwa uprawy w zamkniętym już sezonie 2013 były równie owocne co nasze. Mimo iż pogoda nie była nazbyt słoneczna, a raczej umiarkowana, pomidory plonowały bardzo obficie. Nasza oferta powiększa się o kolejne 60 odmian pomidorów, a wśród nich pełna gama kolorystyczna, odmiany względnie nowe i bardzo stare, jak i kilka lubianych przez wielu naszych klientów odmian samo kończących. W chwili otwarcia Sezonu 2014 w naszej ofercie znajduje się równe 200 odmian pomidorów, jednak już teraz możemy powiedzieć, że to nie jest koniec! W trakcie trwania sezonu dodamy na pewno jeszcze kilka odmian, choć w chwili obecnej za wcześnie mówić o tym, jakie to będą odmiany, oraz kiedy zostaną dodane. Jeżeli chcesz być na bieżąco, śledź nasz profil na Facebook'u.

W dalszej części wymieniamy wszystkie nowo dodane odmiany, następnie opisujemy nowe promocje, podsumowujemy rok 2013 i podajemy pierwsze szczegóły dotyczące nie jednego, ale dwóch konkursów z cennymi nagrodami!
Zapraszamy do lektury i zakupów.

Nowosci w sezonie 2014

Poniżej umieszczamy listę 60 nowych odmian wprowadzonych do naszej oferty na Sezon 2014. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o którejś z nich, po prostu kliknij na zdjęciu znajdującym się pod nazwą wybranej odmiany:

1884 Aker's West Virginia Banani Berkeley Tie-Dye Big Raspberry Big Yellow Zebra
Pomidor 1884 Aker's West Virginia Pomidor Banani Pomidor Berkeley Tie-Dye Pomidor Big Raspberry Pomidor Big Yellow Zebra
 
Black and Brown Boar Black Emperor Black Master Black Star Brazilian Beauty Bulgarian Triumph
Pomidor Black and Brown Boar Pomidor Black Emperor Pomidor Black Master Pomidor Black Star Pomidor Brazilian Beauty Pomidor Bulgarian Triumph
 
Bush Beefsteak Candy Stripe Candy’s Old Yellow Carol Chycko's Big Paste Black Ceylon Cheerokee Chocolate
Bush Beefsteak Candy Stripe Candy’s Old Yellow Carol Chycko's Big Paste Black Ceylon Cheerokee Chocolate
 
Chineese Purple Coustralee Dark Italian Dark Rose Druzba Early Wonder
Chineese Purple Coustralee Dark Italian Dark Rose Druzba Early Wonder
 
Fred Limbaugh Gary’s Golden Bear German Red Strawberry Giant Tree Golden Cherokee Goldie
Fred Limbaugh Gary’s Golden Bear German Red Strawberry Giant Tree Golden Cherokee Goldie
 
Green Zebra Cherry Hungarian Oxheart Indigo Rose Japanese Oxheart JD’s Special C Tex Kiwi
Green Zebra Cherry Hungarian Oxheart Indigo Rose Japanese Oxheart JD’s Special C Tex Kiwi
 
Large Pink Bulgarian Limmony Magnum Mama Leone Mammoth German Gold Marianna's Peace
Large Pink Bulgarian Limmony Magnum Mama Leone Mammoth German Gold Marianna's Peace
 
Momotaro Orange Green Zebra Orange Strawberry Polar Beauty Primary Colors Raspberry Miracle
Momotaro Orange Green Zebra Orange Strawberry Polar Beauty Primary Colors Raspberry Miracle
 
Roman Candle Rostova Russian 117 Red Russian Rose Siletz Tidwell German
Roman Candle Rostova Russian 117 Red Russian Rose Siletz Tidwell German
 
Tim’s Black Ruffles Ukrainian Pear Violet Jasper Purple Passion Moskvich Virginia Sweets
Tim’s Black Ruffles Ukrainian Pear Violet Jasper Purple Passion Moskvich Virginia Sweets
 

Promocje w sezonie 2014

Dwie stałe promocje w sezonie 2014. Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i teraz możliwość skorzystania z tej promocji zależy od kwoty na jaką opiewa zamówienie. Uwaga, promocje są naliczane automatycznie:

Jeżeli wydasz 50 złotych:
Otrzymujesz unikalną odmianę pomidora - Aladdin's Lamp. Pomidor Aladdin's LampWywodząca się z Rosji bardzo rzadko spotykana odmiana pomidora. Cechą charakterystyczną są niespotykane owoce o kształcie podobnym do gruszki i intensywnie pomarańczowym kolorze. Mięsiste owoce o klasycznym pomidorowym smaku, z umiarkowaną nutką kwasu, osiągają wagę od 240 do 360 gram. Owoce dojrzewają po około 80 dniach od wysadzenia do gruntu. Piękne i smaczne!
Jeżeli wydasz 100 złotych: Nie płacisz za przesyłkę Pocztą Polską! Uwaga, zwolnienie z opłat nie obejmuje dodatkowych kosztów związanych z usługą Pobrania Pocztowego.

I na koniec najlepsze - obie powyższe promocje łączą się ze sobą, co oznacze, że jeżeli na zakupy w naszym sklepie wydasz 100 złotych, otrzymasz unikalną odmianę, a całe zamówienie zostanie do Ciebie przesłane bezpłatnie (nie dotyczy dodatkowych kosztów Pobrania Pocztowego).

 

Top 10 2013

Rozpoczynając nowy sezon pokusiliśmy się również o stworzenie listy bestsellerów z sezonu 2013. Poniżej podajemy listę odmian, które cieszyły się wśród naszych klientów największą popularnością. Jeśli nie pamiętasz, jakie odmiany gościły w Twoim ogrodzie w roku 2013, to bardzo prawdopodobne, że przynajmniej kilka znajdziesz na poniższej liście:

  1. 1. Pomidor "Bycze rogi" Opalka
  2. 2. Pomidor Aussie
  3. 3. Pomidor Legend
  4. 4. Pomidor Carbon
  5. 5. Pomidor Church
  6. 6. Pomidor Chapman
  7. 7. Pomidor Anna Russian
  8. 8. Pomidor Brandywine Sudduth's Strain
  9. 9. Pomidor Delicjous
  10. 10. Pomidor Brandywine
 

Konkurs fotograficzny 2014!

Konkurs fotograficzny 2014!Po raz pierwszy w historii naszego sklepu mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konkursie fotograficznym! Zasady konkursu są bardzo proste, wystarczy kupić dowolną odmianę pomidora w naszym sklepie, następnie wziąć do ręki aparat i czekać na idealne ujęcie. Czy to będzie zdjęcie pomidora na krzaku, czy też piękna kompozycja na stole, wybór należy do Państwa. Tak wykonane zdjęcie przesyłamy do na adres konkurs@pomidorlandia.pl. Po wstępnej weryfikacji zdjęcie zostanie umieszczone na specjalnej stronie konkursowej, gdzie będzie można oddawać głos na najlepsze fotografie. 3 najlepsze prace zostaną nagrodzone cennymi nagrodami: bonami o wartości 200, 150 i 100 złotych, do wykorzystania w sklepie Pomidorlandia.pl
Szczegóły konkursu, regulamin oraz strona konkursowa zostaną uruchomione w dniu 1 kwietnia 2014 roku. Termin nadsyłania zdjęć: do 15 września 2014, uruchomienie strony konkursowej umożliwiającej głosowanie - 1 Października. Zakończenie głosowania na najlepsze prace przewidujemy w dniu 21 Października 2014 roku. Zapraszamy do udziału!

Konkurs na Największego pomidora sezonu 2014!

Konkurs fotograficzny 2014!Skoro będziemy mieli już coś dla oka (konkurs fotograficzny), trzeba też zadbać o coś dla ciała: aby urozmaicić tak szlachetne zajęcie jakim jest uprawa pomidorów pragniemy zaprosić Państwa do współzawodnictwa! I to nie byle jakiego współzawodnictwa! Tym razem elementem decydującym o zwycięstwie będzie tylko i wyłącznie jedno - waga pojedynczego owocu.
Konkurs ten zostanie oficjalnie otwarty na naszej stronie internetowej 1 kwietnia 2014, od tego czasu aż do 1 października mają Państwo czas na chuchanie, pielęgnowanie, podlewanie i odprawianie każdej innej magii w celu otrzymania tytułu "Największy pomidor roku 2014". Po zebraniu dojrzałego owocu należy go umieścić na dokładnej wadze kuchennej i zrobić zdjęcie wraz np. fragmentem gazety z danego dnia, lub innego elementu pozwalającego na ustalenie daty wykonania fotografii. Dokładne informacje dotyczące konkursu, wraz z regulaminem zostaną opublikowane 1 kwietnia 2014. Jeżeli chcą Państwo spróbować swoich sił, prosimy zwracać baczną uwagę na opisy poszczególnych odmian, tak by wybrać te, które rokują największe szanse na zwycięstwo!
Hodowcy trzech największych owoców otrzymają od nas pisemny certyfikat, nagrodę w postaci bonu na zakupy (200, 150 oraz 100 złotych), oraz dożywotnie miejsce w odpowiednim dziale na naszej stronie! :)Dziękujemy za kolejny rok spędzony wspólnie!
Twoja Pomidorlandia.pl