Katalog na sezon 2020!

Szanowni Klienci,

Witajcie w nowym sezonie! Największy wybór pomidorów w Polsce właśnie stał się jeszcze większy! W nowym katalogu na rok 2020 dodaliśmy kolejne 22 pomidory, teraz możecie wybierać z 515 różnych odmian! Kiedyś, we wcześniejszych latach, mogliśmy jedynie mieć nadzieję, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, teraz – mamy pewność!

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@pomidorlandia.pl lub telefoniczny: 502-957-490. Jesteśmy też na Facebook'u!

Tym samym życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Pomidorowego Roku! :)
Pomidorlandia.pl
Sławomir, Anna i Marian Białoboki


Nowości w sezonie 2020

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu odmiany, które wzbogacają naszą dotychczasową ofertę. Poniżej znajdziecie nowości, które wprowadziliśmy do tegorocznego katalogu. Zapraszamy do przeglądania i zakupów:

Pomidor Blue Pear
Pomidor Brunette
Pomidor Buffalo Heart Giant
Pomidor Dark Tiger
Pomidor Deutsche Fleiss
Pomidor Giant Doochov
Pomidor Gold Rush Currant
Pomidor Green Bumblebee
Pomidor Jake's Red Cherry
Pomidor Jubilee
Pomidor Kaleidoscopic Jewel
Pomidor Lila Sari
Pomidor Mavritanskite
Pomidor Mr. Hawkin's
Pomidor Mushroom Basket
Pomidor Pigletwillie's French Black
Pomidor Pusztakolosz
Pomidor Rosabec
Pomidor Tasty Wine
Pomidor Tiny Tim
Pomidor Uluru Ochre
Pomidor Zlatava
 

Promocje w sezonie 2020

Tradycyjnie, mamy dla Państwa dwie stałe promocje. Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i teraz możliwość skorzystania z tej promocji zależy od kwoty na jaką opiewa zamówienie. Uwaga, promocje są naliczane automatycznie:

Jeżeli wydasz 50 złotych:
Niespodzianka Pomidorlandia.plJeżeli wydasz 50 złotych otrzymasz od nas gratis unikalną odmianę, która wzbogaci Twoją kolekcję. Typ nasion będzie dobierany indywidualnie dla każdego klienta, na podstawie wcześniejszych zamówień. Tym, którzy nigdy nie robili u nas zakupów gwarantujemy zadowolenie z dodatkowego bonusu.
Jeżeli wydasz 100 złotych
: Nie płacisz za przesyłkę Pocztą Polską! Uwaga, zwolnienie z opłat nie obejmuje dodatkowych kosztów związanych z usługą Pobrania Pocztowego.

I na koniec najlepsze - obie powyższe promocje łączą się ze sobą, co oznacza, że jeżeli na zakupy w naszym sklepie wydasz 100 złotych, otrzymasz unikalną odmianę, a całe zamówienie zostanie do Ciebie przesłane bezpłatnie (nie dotyczy dodatkowych kosztów Pobrania Pocztowego).

 

Top 10 2019

Podobnie jak w poprzednim sezonie na podstawie statystyk sprzedaży przygotowaliśmy zestaw najczęściej wybieranych przez Was odmian pomidorów.

  1. Pomidor "Bycze rogi" Opalka
  2. Aussie
  3. Anna Russian
  4. Black from Tula
  5. Indigo Rose
  6. Crimean Rose
  7. Chapman
  8. Ananas Noir
  9. Katja
  10. Boondocks

By ułatwić Państwu wybór przygotowaliśmy specjalny zestaw, który zawiera wszystkie powyższe odmiany - a cena zakupu zestawu jest niższa o 10%, niż tych samych odmian kupowanych osobno.
 
 

Dziękujemy za kolejny rok spędzony wspólnie!
Pomidorlandia.pl

Proszę czekać...