Katalog na sezon 2019!

Szanowni Klienci,

Witajcie w nowym sezonie! Największy wybór pomidorów w Polsce właśnie stał się jeszcze większy! W nowym katalogu na rok 2019 dodaliśmy kolejne 34 pomidory, teraz możecie wybierać z 486 różnych odmian! Kiedyś, we wcześniejszych latach, mogliśmy jedynie mieć nadzieję, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, teraz – mamy pewność!

Nowy sezon, to nie tylko jeszcze bogatsza oferta, to również zmiany. Prawdopodobnie najważniejsza dotyczy sadzonek: w przyszłym sezonie sadzonki nie będą dostępne. W związku ze znaczną podwyżką cen usług przez Pocztę Polską – wstrzymujemy sprzedaż sadzonek: nie ma teraz na rynku Polskim przewoźnika, który zgodnie ze swoim regulaminem byłby w stanie przewieźć sadzonki w naszych kartonach. Biorąc pod uwagę kwotę jaką obecnie życzy sobie Poczta, wraz z naszym opakowaniem, cena za samą wysyłkę musiała by wzrosnąć z 19,50 do ponad 40 złotych!

Druga zmiana dotyczy formy płatności: „Za pobraniem”, wiemy, że dla wielu z naszych klientów była ona bardzo wygodna i bezpieczna. Od kilku tygodni ta forma płatności jest u nas niedostępna. Niestety, tutaj również winę ponosi Poczta Polska, która podniosła cenę tej usługi trzykrotnie, do niemal 30 złotych. W tej sytuacji musieliśmy wyłączyć tę opcję. Trwają rozmowy dotyczące wyboru nowego przewoźnika, który będzie w stanie zrealizować „pobrania” w cenach zbliżonych do tych, jakie oferowaliśmy wcześniej. Gdy wybierzemy przewoźnika, ogłosimy zmianę na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku, a opcja tej płatności będzie dostępna w trakcie składania zamówienia.

Na koniec pragniemy Państwa zaprosić do udziału w konkursie na najpiękniejsze zdjęcie! 1 grudnia uruchomimy konkurs, w którym każdy będzie mógł zgłosić swoje zdjęcie związane z ogrodem, warzywami i pomidorami, na które następnie oddać będzie można głos. Przewidujemy cenne nagrody. O szczegółach poinformujemy już za miesiąc.

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego sklep@pomidorlandia.pl lub telefoniczny: 502-957-490. Jesteśmy też na Facebook'u!

Tym samym życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Pomidorowego Roku! :)
Pomidorlandia.pl
Sławomir, Anna i Marian Białoboki


Nowości w sezonie 2019

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu odmiany, które wzbogacają naszą dotychczasową ofertę. Poniżej znajdziecie nowości, które wprowadziliśmy do tegorocznego katalogu. Zapraszamy do przeglądania i zakupów:

Pomidor 1884 Purple
Pomidor Ace 55
Pomidor Black Mountain Pink
Pomidor Brandywine Liam's Strain
Pomidor Eckert Polish
Pomidor Garnet
Pomidor German Gold
Pomidor Giant Of Siebenburgen
Pomidor Giant Oxheart
Pomidor Italian Roma
Pomidor Israel
Pomidor Jackie
Pomidor Jeff Davis
Pomidor Maglia Rosa
Pomidor Malachite Box
Pomidor Mrs. Maxwell's Big Italian
Pomidor Muchamiel
Pomidor Old Virginia
Pomidor RAF
Pomidor Red Alert
Pomidor Red Plum Cherry
Pomidor Shriver
Pomidor Siberian Giant Pink
Pomidor St. Teresa
Pomidor Stump Of The World
Pomidor Sunrise Bumblebee
Pomidor Sweet Aperitif
Pomidor Thai Pink Egg's
Pomidor Totem
Pomidor Thunder Mountain
Pomidor Yasha Yugoslavian
Pomidor Zlatava
Pomidor Zogola
 

Promocje w sezonie 2019

Tradycyjnie, mamy dla Państwa dwie stałe promocje. Podobnie jak w poprzednim sezonie, tak i teraz możliwość skorzystania z tej promocji zależy od kwoty na jaką opiewa zamówienie. Uwaga, promocje są naliczane automatycznie:

Jeżeli wydasz 50 złotych:
Niespodzianka Pomidorlandia.plJeżeli wydasz 50 złotych otrzymasz od nas gratis unikalną odmianę, która wzbogaci Twoją kolekcję. Typ nasion będzie dobierany indywidualnie dla każdego klienta, na podstawie wcześniejszych zamówień. Tym, którzy nigdy nie robili u nas zakupów gwarantujemy zadowolenie z dodatkowego bonusu.
Jeżeli wydasz 100 złotych
: Nie płacisz za przesyłkę Pocztą Polską! Uwaga, zwolnienie z opłat nie obejmuje dodatkowych kosztów związanych z usługą Pobrania Pocztowego.

I na koniec najlepsze - obie powyższe promocje łączą się ze sobą, co oznacza, że jeżeli na zakupy w naszym sklepie wydasz 100 złotych, otrzymasz unikalną odmianę, a całe zamówienie zostanie do Ciebie przesłane bezpłatnie (nie dotyczy dodatkowych kosztów Pobrania Pocztowego).

 

Top 10 2018

Podobnie jak w poprzednim sezonie na podstawie statystyk sprzedaży przygotowaliśmy zestaw najczęściej wybieranych przez Was odmian pomidorów.

  1. Pomidor "Bycze rogi" Opalka
  2. Aussie
  3. Anna Russian
  4. Black from Tula
  5. Indigo Rose
  6. Crimean Rose
  7. Chapman
  8. Ananas Noir
  9. Katja
  10. Boondocks

By ułatwić Państwu wybór przygotowaliśmy specjalny zestaw, który zawiera wszystkie powyższe odmiany - a cena zakupu zestawu jest niższa o 10%, niż tych samych odmian kupowanych osobno.
 

Największy pomidor 2019!

Konkurs na największego pomidora 2018!Zapraszamy do udziału w konkursie na największego pomidora sezonu 2018. Uprawa pomidorów, sama w sobie jest przyjemnym zajęciem, a gdy dodamy do niej odrobinę rywalizacji, to efekt może być tylko jeden! Ubiegłoroczna edycja tego konkursu wzbudziła bardzo duże zainteresowanie - wiele zgłoszeń i wiele pięknych pomidorów. Zwycięzcy mogli pochwalić się owocami, których waga przekraczała półtora kilograma, którego zdjęcie wraz z pozostałymi zgłoszonymi owocami, możecie znaleźć na stronie konkursu 2019.
Z regulaminem można zapoznać się na stronie konkursowej! Gorąco zapraszamy do udziału!

 

Dziękujemy za kolejny rok spędzony wspólnie!
Pomidorlandia.pl

Proszę czekać...