FAQ czyli Często Zadawane Pytania

Poniżej zamieszczamy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z naszymi odpowiedziami. W zamyśle ten dział naszej strony ma stanowić swoiste kompendium wiedzy dotyczące funkcjonowania naszej strony, zakupów oraz uprawy i ochrony roślin. Jeżeli nie możesz tutaj znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie - skontaktuj się z nami: przez telefon (502-957-490), e-mail lub Formularz kontaktowy.

1. Zakupy w sklepie internetowym
2. Wybór odpowiednich odmian
3. Od nasiona do sadzonki
4. Od sadzonki do owocu

1. Zakupy w sklepie internetowym


1.1 Formy płatności

W naszym sklepie akceptujemy cztery formy płatności: przelew (przedpłata), płatność przy odbiorze (zwana również pobraniem, kosztuje dodatkowo 3 złote), Dotpay (bardzo wygodny system płatności natychmiastowej, obsługiwany przez większość polskich banków) oraz PayPal (bezpieczny i szybki system płatności internetowych). Wszystkie informacje dotyczące płatności oraz wysyłki znajdziesz na tej stronie.

1.2 Czas wysyłki

Przez cały rok zamówienia wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności. W okresie od 1 czerwca do 1 października wysyłka następuje jedynie w poniedziałki. Jeżeli jednak zależy Ci na czasie - skontaktuj się z nami.